Про нас

Ми, Тарас, Христина і Рубі, співзасновники бренду WOOFRIDE. В 2020, коли почався карантин, ми наважились завести собаку – Рубі.

Коли собака була ще маленька, у нас часто виникало питання, як  і не пилососити салон авто не мало після кожної поїздки.

Протягом кількох місяців ми, як і більшість, користувались звичайним тканинним покривалом, яке, звісно ж, Рубі в перші хвилини дороги успішно стягувала на підлогу і їхала просто на сидінні авто. Поки вона була маленька, то і питання гостро не стояло. Піску було мало, а лапки витирали від вологи рушником. Але коли Рубі підросла, все змінилось.

Їй дуже кортіло їздити на передньому сидінні на колінах у пасажира. Ми розуміли, що так бути не може, тому почали досліджувати ринок.

Звісно ж першим ділом пішли на китайські сайти і в торгові центри. Якість товару і ціни нас відверто шокували. Ми не розуміли як за такі гроші ми отримували те саме покривало, тільки на зав’язках. І тому вирішили зробити своє. Дослідили альтернатививи і разом із командою конструкторів розробили свій продукт. Для себе. З часом зрозуміли, що наш гамак викликає інтерес у таких же собачників, як і ми, і ми вирішили виставити на продаж наше рішення. 

Так і народився бренд WOOFRIDE.

В перші кілька місяців існування, завдяки відгукам наших клієнтів, ми розробили кілька варіантів гамаків, які вирішували проблему транспортування і великих, і малих порід, і в салоні, і в багажнику.

Наші гамаки шиються на професійному швейному виробництві у Львові, що гарантує якість нашого товару.

За весь час існування бренду, жоден гамак не залишився на Новій Пошті і не був повернутий назад по гарантії.  Наша мета, як бренду, виробляти якісний продук за доступними цінами. І сподіваємось, що якість наших гамаків це підтверджує.

Де ми знаходимось та наші контакти можна знайти тут.

Слідкуйте за анонсами новинок в соцмережах